Zajmuję się filmowaniem ślubów oraz przyjęć weselnych głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Do każdej historii ślubnej podchodzę bardzo indywidualnie. Dużą uwagę przywiązuję do jakości wykonywanych przeze mnie filmów, dlatego też w mojej pracy wykorzystuję aparaty bezlusterkowe SONY z wymienną optyką, dzięki którym mogę uzyskać typowo filmową plastykę obrazu z płytką głębią ostrości. Do nagrań dźwięku stosuję zewnętrzne rejestratory, które zapewniają bardzo wysoką jakość audio, zarówno w kościele jak i w trakcie zabawy na sali. Aby zarejestrować ciekawy i profesjonalnie wyglądający materiał korzystam ze specjalistycznego sprzętu do stabilizacji (slider, gimbal, steadicam, monopod, statyw) oraz drona do ujęć z powietrza. Gotowy materiał otrzymujecie Państwo na nośniku Pendrive w jakości Full HD.

Posiadam upoważnienie do filmowania uroczystości liturgicznych wydane przez Kurię Biskupią w Koszalinie oraz licencję na obsługę drona.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani moją ofertą to zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawię przykłady moich prac oraz odpowiem na wszelkie pytania.

kamerzysta szczecin